Плойка для волосся – це подруга багатьох жінок. Причому жінок різного віку та статусу. Давайте розберемося, чи є плойка хорошою подругою чи все ж таки в ній є свої недоліки.

Всі ми, представниці прекрасної половини, постійно хочемо себе змінити, прикрасити, і в першу чергу це стосується зачіски. Нашt волосся як зазвичай влаштовують когось з боку більше ніж нас самих. Тому ми ретельно вирівнюємо їх або навпаки підкручуємо. У кого яке волосся від природи.

Саме тому плойка для волосся є універсальним засобом для кожної жінки з будь-яким типом волосся. Адже цей інструмент здатний як випрямити волосся, так їх і підкручувати.

Плойка для волосся: види

Плойка для підкручування волосся, як відомо, призначена для створення локонів і об’єму. Вона має вигляд щипців з різним діаметром, який підбирається в залежності від густоти волосся та бажаної величини локонів. Чим товщі щипці, тим локони будуть більшими.

Плойка-праска для вирівнювання волосся має дещо інший вигляд. Це щипці, але тепер вже плоскі різної ширини. Тут підбирати потрібно залежно від довжини волосся. Якщо волосся коротке, тоді підійде плойка-праска з вузькими пластинами і навпаки, якщо волосся довге.

Плойка-фен для волосся поєднує в собі дві необхідні функції сушіння й підкручування.

Плойка-гофре для волосся допоможе в створенні дрібних або великих хвиль на волоссі. Залежно від того яку насадку ви оберете.

Плойка для волосся: переваги сучасних моделей

Сучасний матеріал, з якого виготовляють плойки, приносить набагато менше шкоди волоссю на відміну від металевих покриттів. Завдяки керамічному і анодно-оксидному покриттю волосся не піддається сильному пересушуванню.

Плойки нашого часу на відміну від їх попередниць мають набагато більше переваг. Це і матеріал, і функції регулювання температури і пари, наявність різних насадок та ін

Плойка для волосся: недоліки

Однак при всій повазі до плойок і їх переваг варто все ж зазначити і мінус, який полягає в негативному впливі на структуру волосся. На вигляд регулярні процедури підкручування або вирівнювання здаються нешкідливими. Але якщо подивитися глибше, то ми зрозуміємо, що все-таки інструменти, які нагріваються, позбавляють волосся необхідної їм вологи, а значить вони втрачають свій природний вигляд і здоров’я. Хочеться відзначити, що все добре в міру. І може не варто щодня коригувати те, що даровано природою?

Загрузка...