Рисові дієти представлені у всьому своєму різноманітті завдяки багатьом достоїнствам свого головного елемента – рису. Рис не тільки своєрідний тим, що сам по собі має властивості виведення шкідливих речовин з людського організму, але і тим, що меню із застосуванням рису включає величезну кількість смачних страв.

Так як очищений рис містить відносно мала кількість вітамінів з групи В, то краще для приготування страв використовувати неочищений рис. Крім того, для уникнення нестачі в організмі калію, в період застосування рисової дієти рекомендовано вживати препарати, які утримувати цей елемент.

Жорстка рисова дієта

Серед безлічі рисових дієт, як і в дієтах з іншим продуктом, існує свого роду “тверда” рисова дієта. Денний раціон становить зварений рис (одна склянка), який вживається малими порціями протягом усього дня і запивається соком з яблук.
Триває така рисова дієта протягом 1-3 днів і повторюється приблизно один раз на місяць.

Дієта рисова легка

Існує і більш полегшений варіант рисової дієти, яка триває від 7 до 10 днів. У цьому варіанті за день вживається до півкілограма вареного рису, причому в процесі варіння дозволяється додати в нього трохи (у цілому – до двохсот грамів на день) нежирного м’яса або риби, а також трохи фруктів і овочів. А конкретний зміст страви вже цілком залежить від вашої уяви. У проміжках між прийомами такої їжі можна їсти (до 500 грам на день) фруктів. В якості пиття дозволено використовувати яблучний сік, несолодкий чай або воду без газу.

Повторити цю дієту можна не раніше, ніж через 2 місяці.

Загрузка...