Шафа-купе в передпокій

Вибір шафи-купе є важливою складовою у створенні красивого і оригінального стилю в передпокої. Тому кожна людина повинна орієнтуватися не тільки в основних видах таких виробів, але і правила їх підбору або самостійного пристрою.

Сучасний дизайн приміщень сильно відрізняється від того, що було раніше. Це обумовлено потребами людини в досягненні максимального комфорту. Тому й прийшла заміна звичайної нової меблів і зручною. Класичні шафи стали користуватися меншою популярністю, тому з’явилися шафи-купе. Вони є набагато зручніше звичайних виробів, так як не займають багато місця, а вбудовуються в спеціальні отвори в приміщенні.

Особливості шафи-купе для передпокою

Головна перевага шаф-купе для передпокою – це компактний розмір. Такі екземпляри виглядають набагато краще звичайних вішалок і комодів. Також вони вважаються компактними і зручними, особливо в обмежених умовах (досить вузький коридор). Виріб робиться шириною 40 см, де місця дуже мало, але є стандартною шириною 60 див. Відмінним варіантом стало пристрій торцевих штанг, які дозволяють вішати одяг не боком, а передом. За рахунок цього і забезпечується економія простору.

Також виділяють ще два види штанг: висувні і стаціонарні. Такі шафи-купе не зовсім місткі, однак, для кількох членів сім’ї точно вистачить. Щоб збільшити обсяг, можна встановити елемент довше стандартних параметрів. Також зручним є виготовлення великої кількості висувних ящиків, в якому зручно зберігати не лише взуття, але і різні головні убори, рукавички або шарфи. Для цього і винайшли шафи-купе: надання передпокою красивого вигляду, створення комфортних умов для проживаючих в будинку людей.

Цікавим варіантом вважається обладнання вироби спеціальним місцем, де можна посидіти. Це актуально для літніх людей, маленьких дітей або інвалідів. Бажано, щоб таке обладнання було пересувним, для досягнення максимальної зручності.

Прийнятним прикрасою шафи-купе є дзеркало, акуратно вписане в дверцята. З допомогою нього є можливість повністю себе оглянути перед виходом на вулицю. Це дуже корисний декоративний елемент.

Матеріали, використовувані для виготовлення шафи-купе

Основним справою, яку слід виконати перед придбанням виробу в передпокій, є визначення з матеріалами. Вони відіграють важливу роль, від неї залежить не тільки краса, але і довговічність шафи-купе, його надійність. Види матеріалів:

 • ДСП (ламінований) – найбільш широко застосовуваний матеріал, не відрізняється кращими властивостями, однак він володіє такою гідністю, як низька вартість. Основної шкоди для організму несе речовина, в якості випарів виділяються формальдегіди. Але завдяки сучасним технологіям, застосовується кромкування, яка знижує кількість шкідливих випарів. До кінця вони все одно не забралися, тому існує певний ризик для здоров’я.
 • ЛДСП застосовується як матеріал для виробництва шаф-купе товщиною близько 16 мм. Однак не всі застосовують даний ресурс, за негативно впливають на людину якостей. Ідеальне доповнення – установка дзеркал, що мають вставки з ЛДСП. Слід тільки уникати піскоструминного малюнка, тому що при експлуатації плями відмиваються досить важко.

Наповнення шафи-купе в передпокій

Для зручності і комфорту потрібне якісне і повноцінне наповнення шафи-купе. Тому необхідно передбачити наступне:

 • Трубки для розташування одягу на вішалках. Вони будуть розташовуватися перпендикулярно стінок виробу.
 • Полиці повинні складатися з якісних матеріалів, головне без застосування меламіну, якого надовго не вистачить.
 • Висувні вішаки – дуже зручний варіант для вузьких шаф, вони чудово економлять місце в приміщенні, але все ж стандартний варіант більш місткий.
 • Сітка для взуття може бути найрізноманітніших варіантів – однорівневими, висувними або багаторівневими.
 • Висувні ящики – дуже зручний виріб для зберігання особистих речей. Кращий варіант – кулькові направляючі.

Є безліч і інших наповнюють коштів, але вони значно збільшують вартість шафи-купе.

Види шаф-купе

Залишити передпокій без шафи-купе ніяк не можна, бо він є певною перевагою, що виконує дві функції: практичну та декоративну. Без нього неможливо уявити ні одне житлове приміщення. Виділяють три основних види таких виробів, по-своєму хороших:

 • Корпусний – самий класичний і стандартний тип, що вимагає велику кількість місця в передпокої. Це самий повноцінний варіант, що складається з всіх елементів, є можливість його пересувати.
 • Вбудований варіант характеризується наявністю тільки передніх розсувних дверей, або однієї бічної. Він може встановлюватися при наявності ніші в стіні або вільного простору.
 • Полувстроенный шафа-купе має відмінну рису – відсутність декількох конструктивних деталей. Це забезпечується встановленням вироби впритул до стіни, за рахунок чого його вартість невисока.

Величезною перевагою є можливість розробки унікального і оригінального дизайну шафи-купе, яка підійде під стиль конкретної передпокою. Слід детальніше розібратися в цікавих варіантах.

Вбудований шафа

Основною відмінністю такого виробу є відсутність бічних елементів (стінки), стелі і підлоги. Конструкція тримається за рахунок прикріплення до стіни, завдяки чому, йде економія матеріалів. Це все безпосередньо впливає на вартість такого шафи-купе, яка відносно невисока. Є величезна кількість всіляких варіантів, їх можна підібрати під певне стильове рішення і дизайн. Всі вони чудово будуть виглядати не тільки у великих за розмірами передпокоїв, але і в обмеженому просторі.

Кутовий шафа

Такий виріб має кілька варіантів, крім кутового, наприклад, трапецієподібний або Г-подібний. Між ними слід знати деяку різницю. Останній варіант (Г-подібний) визначається наявністю двох шаф-купе сполучених між собою в торцях. За цим і слід завищена вартість, як наслідок складного монтажу. Другий тип (трапецієподібний) характеризується неправильними параметрами. Дуже часто такі шафи застосовуються в якості гардеробних кімнат, що обумовлено великою місткістю.

Фото цікавих ідей для шафи-купе

Висловити тільки словами, наскільки багато існує варіантів шаф-купе для передпокою просто неможливо, тому слід надати основні варіанти таких виробів, які зможуть посприяти вибору для кожної людини. Вони складаються з різноманітних матеріалів, з різними вкрапленнями, візерунками, вбудованими дзеркалами.

Завдяки численним задумів і ідей, дизайнери винаходять все більша кількість шаф-купе. Примірники робляться виключно за вимогами замовника, за його фінансовим можливостям, потребам. Якщо в приміщенні проживає велика кількість людей, то слід передбачити екземпляри з відповідною кількістю поличок, ящиків, і інших речей.

Все це повинно передбачатися ще на стадії розробки дизайну. А додані фото допоможуть кожній людині розібратися у своїх побажаннях і перевагах.

Є безліч варіантів шаф-купе, які виготовляються спеціально під конкретну передпокій. Досить часто все робиться спільно: розробка виробу і стильового рішення самої передпокою. Це цікавий процес, що вимагає роботи декількох фахівців, чудово орієнтованих у своїй роботі. Однак відразу ж зрозуміти, чого хочеться від проекту – неможливо. Тому для спрощення процесу, слід допомогти кожному і надати фото оригінальних і красивих дизайнів шаф-купе в передпокій.

Ціни на шафу-купе в передпокій

За вартістю вбудовані і кутові шафи-купе є самими дорогими варіантами, що відрізняються великою кількістю конструктивних елементів. Вони вважаються більш повноцінними, що вимагають великої кількості матеріалів. Ціна також залежить від якості використовуваних ресурсів.

На замовлення

Ідеальний варіант для кожної людини – це виготовлення вироби на замовлення. За вартістю це буде дорожче, але результат буде позитивним при відповідальному ставленні до вибору виробника. Всі роботи будуть проходити тільки в бажану для замовника час, і тільки якісно і зі знанням всіх основ. З самого початку слід визначитися зі стилем, з кількістю секцій і відділів, з колірним рішенням, а лише потім звертатися за консультацією до майстрів.

 

Якщо зробити шафа своїми руками

Зробити самостійно шафа-купе – це величезна праця, за який може взятися не кожен господар. Відомо тільки одне – вся робота буде проводитися з максимальною віддачею, якісно на сто відсотків. Перед виробництвом робіт необхідно вивчити величезну кількість інформації, яка є в інтернеті в надлишку. Проблем з цим питанням виникнути не повинно, тому що є безліч відео з поетапним будівництвом, статей та зображень. З відео цікавим для перегляду

або

Саме завдяки ним можна звести гарний і добротний шафа-купе. Проте перевага все ж має замовлення вироби у професіоналів, які не один раз бралися за таку справу.

Поради з вибору шафи-купе

Перш ніж купувати шафу-купе, або замовляти його виготовлення, необхідно ознайомитися з деякими інструкціями, сприяють правильному вибору виробу.

 • Функціональність. Потрібно визначитися: для складування яких речей, які відділення, яким способом, і так далі. Однієї секції буде недостатньо, тому існує необхідність у заздалегідь продуманій системі полиць і ящиків.

 • Матеріал. За складом повинен приносити найменший шкоду, бути екологічно чистим, не виділяти ніяких випарів. Однак такий ресурс буде мати вартість значно вище ДСП або ЛДСП.

 • Колір і оформлення. Дані характеристики підбираються строго під стиль передпокою. Є можливість створення деякий контраст, зробити шафу-купе більш світлим або темним. Обов’язково для такого типу приміщення дзеркало.

Наступне відео допоможе ще більше определитьсся з варіантом шафи-купе в передпокій.

У маленьку прихожу

Якщо в передпокої скрутні умови, то краще зупинитися на вузькому варіанті вироби, з нестандартними характеристиками глибини і розташування штаг. Вище були описані всі основні переваги таких екземплярів. Звичайно, є можливість зробити інші варіанти, проте вони послужать скорочення вільного простору в передпокої, створять деякий дискомфорт.

Шафа-купе у складі меблевої групи

Один з варіантів – меблева група, в якій є шафа-купе. Це цікавий, оригінальний і функціональний тип виробу, який прикрасить будь-який передпокій. Його можна виготовити точно по побажань кожного клієнта. Наприклад, одні воліють мати відразу і місце для сидіння, а інші мріють про вбудовані світильники. Це та багато іншого можна обговорити з дизайнером, який із задоволенням розробить унікальний проект шафи-купе у складі меблевої групи.

Загрузка...