Ідеально підібрана зачіска – це один з головних етапів на шляху до створення гармонійного образу. Модні стрижки на середне волосся, звичайно ж, допоможуть вам скористатися актуальними fashion-ідеями, проте, не варто забувати, що зачіска має на увазі поєднання з такими індивідуальними параметрами, як форма і пропорції обличчя! Саме тому, дотримуйтесь порад стилістів, що пропонують стрижки на середне волосся, але не забувайте про свої зовнішні особливості!


Стрижки на середне волосся: варіанти на будь-який смак!

Новітні пропозиції від провідних майстрів-перукарів порадують і тих, хто воліє робити ідеально рівні укладки, і любительок «творчого безладу»! Жіночі стрижки на середне волосся здебільшого припускають наявність чолки різних модифікацій. Так, наприклад, актуальними в новому сезоні будуть стрижки на середне волосся з косою чолкою, яка витончено спадає на обличчя, трохи прикриваючи собою очі. Елегантна коса чолка виглядає прекрасно, але наважитися зробити її може не кожна, адже постійне потрапляння в очі приносить певний дискомфорт. Стрижки на середне волосся в якості альтернативи передбачають ідеально рівні чолки, які залишаються на вершині модного хіт-параду вже кілька сезонів поспіль!

Стрижки на середне волосся, втім, як і зачіски, вельми неоднозначні: дуже стильною укладкою вважається і бездоганна укладка «прядка до прядки», і недбалий і простий «хаос»  локонів. Не відходять на другий план і «класичні» зачіски: всі трансформації коси (французькі коси, «дракончики і т.д.) з безтурботно випущеними пасмами як і раніше часто прикрашають світові подіуми!

Стрижкина коротке волосся: стильне каре і «мінімалізм» зачіски!

Стрижки на коротке волосся також вражають модниць своєю різноманітністю. У цьому сезоні популярні укорочені зачіски в стилі «ретро». Особливо порадують стрижки на коротке волосся любительок всіх видів каре. Елегантно укладанні каре взагалі є універсальними зачісками, які актуальні практично завжди. Стрижки на коротке волосся припускають різні види каре: з укороченою чолкою, з видовженими пасмами і т.д. Крім того, стилісти рекомендують «оживляти» стрижки 2012 на коротке волосся різноманітними аксесуарами у стилі 60-х років (пов’язки, заколки і т.д.).

Стрижки на коротке волосся можуть бути різних геометричних форм: вітаються і рівні лінії, і плавні вигини. Любительки експериментів зі своїм стилем можуть звернутися і до ультракоротких зачісок!

І жіночі стрижки на коротке волосся, і їх аналоги для середньої довжини мають одну схожість: колір волосся не повинен бути надто яскравим і авангардним. У майбутньому сезоні актуальні природні відтінки.

Модні стрижки на коротке волосся відрізняються своєю оригінальністю та простотою. Звернувшись до порад стилістів, ви обов’язково знайдете для себе цікаві варіанти нових стрижок, які допоможуть вам виглядати стильно і прогресивно!

 

Загрузка...