Інформація про те, що так звана «Японська дієта» винайдена японцями, ніде не підтверджена. А для тих, хто хоч трохи знайомий з японською кухнею, абсолютно ясно-єдине, що пов’язує дану дієту з Японією – це назва. Особливу популярність придбали 2 основних види японської дієти:

– японська низькокалорійна дієта;
– японська чайна дієта.

За своєю суттю, японська низькокалорійна дієта – це низкоуглеводная безсольова дієта. Ранковий напій – натуральна кава, а переважний склад раціону – тваринні білки. За рахунок катастрофічно малої кількості вуглеводів, організм прагне до розщеплення власних жирів, а відсутність солі допомагає вивести зайву рідину.

На цій дієті не дозволяється також вживати цукор, алкогольні напої та кондитерські вироби. Основна особливість японської чайної дієти в тому, що замість кави тут як ранковий напій використовується зелений чай.

Японська дієта, в порівнянні з іншими видами дієт, не така вже коротка (тривалість становить 14 днів) і, якщо вірити відгукам, характеризується відносною ефективністю для схуднення.

Що стосується впливу на здоров’я і самопочуття, то в японської дієти є серйозні протипоказання. Наприклад, лікарями-дієтологами не рекомендовано щоденне вживання кави особам, страждаючим серцево-судинними захворюваннями і тим, у кого підвищений артеріальний тиск.

Чому ж загадкова японська дієта користується такою повагою серед жінок? За численними відгуками, дієта допомагає за 13-14 днів скинути приблизно 7 кг ваги, але, як виявилося, це ще не все. Багато хто стверджує, що зайві кілограми йдуть саме там, де потрібно, правильно коригуючи фігуру.

Японська дієта на 14 днів

Існують декілька варіацій японської дієти, у тому числі на 13 днів і на 14 днів. Наводимо основний склад меню японської дієти:

Розклад 14 днів чайної японської дієти

Дні Сніданок Обід Вечеря
1, 14 чашка зеленого чаю + 100 г. знежиреного творогу 2 яйця, в круту, 200 г. капусти і 1 ск. соку 250 г риби, відвареної або на пару, можна додати свіжу зелень
3, 12 чашка зеленого чаю + 2–3 хлібця або сухарик. кабачок — обсмажений або тушений +чашка зеленого чаю + 2 яблука 2 яйця в круту, 250 г вареної яловичини, салат із зелені і свіжих овочів з рослинною олією, чашка зеленого чаю
4, 11 чашка зеленого чаю + 100 г. знежиреного творогу яйце варене некруто, салат з відвареної моркви з додаванням рослинної олії і +15 г. тертого сиру + чашка зеленого чаю фрукти, зелений чай
5, 10 чашка зеленого чаю + 2 тости отварна риба, 1 ск. томатного соку салат із зелені і свіжих овочів + 15г. сиру + зелений чай
6, 9 чашка зеленого чаю + 2 хлібця дієтичних 0,5 вареної курки + салат зі свіжої капусти + чашка зеленого чаю. 2 яйця, зварених круто + морквяний салат з додаванням рослинної олії + чашка зеленого чаю
7, 8 чашка зеленого чаю + 15 г.  твердого сиру + сухар 200 г відвареної яловичини з овочами + зелений чай та фрукти. вечеря з меню інших днів, окрім 3-го і 12

Якщо ви змогли витримати всі умови японської дієти, результати, швидше за все, приємно відіб’ються на ваших формах. При виході з японської дієти, рекомендується поступово вводити в свій раціон цукор і сіль, не зловживати  їжею з вуглеводами.

Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям або ви не можете прожити без солодкого, японська дієта – не кращий для вас варіант скорегувати фігуру.

Загрузка...