На сьогоднішній день існує не мало різноманітних весільних зачісок, хоча багато з них застаріли і на сучасних дівчатах виглядають нудно. Звичайно, популярні каталоги та колекції періодично оновлюються, але оновлення, в основному, зводяться до додавання нових аксесуарів, використання ламінування і надання весільній зачісці ассімітрічного силуету.

Разом з тим, сьогоднішні наречені все частіше і частіше відмовляються від фати на користь вишуканої зачіски, тому спираючись на цей факт ми вирішили піти в ногу з часом і представити вашій увазі тільки найсучасніші й затребувані на заході модні весільні зачіски.

Короткі весільні зачіски (на коротке волосся).

У цій вибірці підібрані фото весільних зачісок для дівчат з коротким волоссям. Такі зачіски припускають обов’язкову наявність “родзинки” – оригінального рішення стиліста, тому що коротке волосся залишають не багато простору для фантазії майстра. В іншому, за бажанням, коротке волосся завжди можна візуально подовжити в зачісці – за рахунок нарощених прядок або шиньйону.

Весільні зачіски на середне волосся (середньої довжини).

Тут найбільша кількість фотографій, це безпосередньо відображає перевагу більшості наших дівчат – носити волосся середньої довжини.

На відміну від коротких зачісок на весілля, весільні зачіски на волосся середньої довжини виглядають набагато екстравагантніше, хоча і поступаються першим у якоїсь легкості.

Довгі весільні зачіски (на довге волосся).

На дівчатах з довгим волоссям весільні зачіски виглядають особливо розкішно. Адже маючи таку довжину волосся, можна дозволити собі більшість новомодних зачісок. Варто також відзначити, що навіть відносно проста довга весільна зачіска (на довге волосся) може виглядати вельми гідно. Плюс до всього, західноєвропейські довговолосі панянки майже ніколи не вдаються до використання фати,  перевага довжини волосся.

Не виключено, що переглянувши всі представлені на сторінці фотографії, вам з якихось причин не підійде або не сподобається жодна весільна зачіска.  У такому випадку, ми радимо завчасно відвідати один або кілька салонів краси вашого міста (мова, зрозуміло, йде про більш менш солідні заклади, а не про перукарні в спальних районах). Крім того, що у них є власні колекції фотографій весільних зачісок, у них найчастіше також є і відносно свіжі привізні західні каталоги, фото з яких можуть не потрапити на вітчизняні сайти.

А наостанок, побажання всім майбутнім нареченим – будьте на весіллі найкрасивішою, у шлюбі коханою і в житті щасливою!

 

Загрузка...