Випускний символізує юність, свіжість, красу, і яскраві, що запам’ятовуються на все життя емоції. Дівчата хочуть виглядати гарніше й оригінальніше інших, тому й пробують нові сміливі зачіски на випускний. Проте більшість все ж обирають для випускного класичні прості і елегантні зачіски, які уособлюють романтичний жіночний образ.

Образ дівчини для випускного вечора повинен бути гармонійний і продуманий у всіх деталях. Плаття і мейк-ап, повинні поєднуватися з обраною  для випускного балу зачіскою і аксесуарами. Вони є основою образу, зачіска на випускний вечір має вигідно виділяти всі достоїнства дівчини.

Стильні зачіски на випускний 

Не забувайте, що випускні вечори часто затягуються до самого ранку, тому зачіска повинна бути стійкою, волосся не повинне вибиватися. Більшість дівчат роблять сильні начісування і високі зачіски, які утримують за допомогою величезної кількості шпильок, які сильно обтяжують голову. Звичайно ж, така випускна зачіска красива і оригінальна, але чи варто вона тих мук, які Ви переживете? Зараз стали модними елегантні романтичні зачіски на випускний, вони виглядають яскраво та неординарно, і не обтяжують Вас своєю вагою.

Зачіску на випускний обов’язково потрібно вибирати під сукню. До сильно відкритого декольте підійдуть високі начісування, ретро-локони. Випускна зачіска не повинна обмежувати ваші рухи.

З східними сукнями добре поєднуються високі хвости чи закручені на маківці в джгут волосся. Зробити таку зачіску насправді дуже легко, волосся потрібно зібрати ззаду у хвіст і обмотати їх навколо потилиці проти годинникової стрілки, а потім закріпити за допомогою шпильок і лаку для сильної фіксації.

Загрузка...