Вечірні зачіски на випускний для довгого волосся пропонуэмо розглянути на прикладі героїні серіалу ‘Пліткарка’ Серени Ван Дер Вудсен, актриси Блейк Лайвлі. Якщо вам теж подобається її стиль, але ваше волосся не таке розкішне як у неї – не впадайте у відчай, використовуйте нарощування волосся.

Отже, почнемо!

Зачіска кінський хвіст на випускний

Спробуйте зробити злегка розпатланий хвіст або дуже гладкий. Обидва варіанти будуть виглядати стильно і свіжо, така зачіска ідеально підійде на випускний для молодої дівчинки. Хвіст відкриває обличчя і шию і в той же час не виглядає надто серйозно. І що найприємніше – ви цілком зможете зробити його самостійно і заощадите гроші на перукаря (краще замовте на них професійний макіяж).

Що може бути краще ніж Кінський Хвіст? Заплетений Кінський Хвіст!

Заплетений Кінський Хвіст

Ця зачіска – мій фаворит. На фото в середині зі складним плетінням – дуже стильно. І знову – якщо вам не вистачає свого волосся, використовуйте накладні пасма.

Зачіска ‘напіввечірня’ на випускний

Цей варіант зачіски як мінімум дуже оригінальний. Якщо ви оберете його на випускний, ваша зачіска буде 100% наймоднішою.

Класичні хвилі на випускний

Які вони хвилі 2011? У вас два варіанти 1. надихнутис старою голлівудською класикою (як на першій картинці) 2. Віддайте перевагу розкішному каскаду волосся (як на останній картинці).

Зачіска на випускний з подіуму

Хочете здивувати однокласників чимось особливим і модним? Зачіска від Chanel – начесане, сильно начесане волосся.

Вечірня зачіска на випускний

Якщо ви обираете класичні вечірні укладки, не робіть їх занадто нудними! Використовуйте аксесуари!

Загрузка...